// Ertar Kimya - Hoşgeldiniz

Kurumsal

Değerlerimiz

Değerlerimiz

SAYGI

İş ortaklarımız, insan gücümüz ve müşterilerimizle  açık, güvenilir, saygı ve sevgiye dayalı iletişim içerisinde çalışırız. Doğaya, çevreye zarar verebilecek herhangi bir davranışta bulunmayız.

DOĞRULUK

Her zaman doğru işler yapar, doğru davranırız. Bu davranışımızla etrafımızdakilere örnek oluruz. Tüm çalışmalarımızda, hizmetlerimizde ve ilişkilerimizde adil, etik ve yasalara uygun davranırız.

BAŞARI

Yüksek standartlı hedeflerimizi başarmaya odaklıyız. Başarı bizim için ürünlerimiz, kalitemiz, hizmetlerimiz ve ilişkilerimizde en iyi olmayı ifade eder.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli  daha iyi yapabileceğimize inanır, yeni fikirler ve çözümler üretiriz. Paydaşlarımızın memnuniyetinin sürekli olmasını sağlamak için yeni yatırımlar yaparız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini  anlar,  uygun ürünler  ve hizmet sunarız. Her zaman müşterilerimizin yanında olur, satış sonrasında istenen desteği veririz.

TAKIM ÇALIŞMASI

Çalışanlarımıza değer verir, etkin bir işbirliği içerisinde takım çalışması yaparız. Birbirimizi iş sonuçlarına katkı sağlamak için cesaretlendirir ve motive ederiz. Çalışanlarımızın gelişmelerine imkan tanır, işbirliği ve dayanışma içerisinde çalışmalarını teşvik ederiz.